KOOSTÖÖPARTNERID

ETTEVÕTTE TRIMIX POINT KÕIGE OLULISEMAD KRITEERIUMID KOOSTÖÖPARTNERITE VALIMISEL ON TOOTJA USALDUSVÄÄRSUS JA HEA MAINE ASJAOMASES TURUSEGMENDIS.

medacta

Medacta International

Šveitsi ettevõte, mis tegeleb ortopeedia ja neurokirurgia valdkonna meditsiiniseadmete väljatöötamise, tootmise ja müümisega kogu maailmas.

Medacta asutati 1999. aastal eesmärgiga parandada innovatsiooni abil nende inimeste füüsilist seisundit, kes vajavad liigese- või lülisambaoperatsiooni.

gelita

Gelita AG

GELITA AG on kindlustanud oma turuliidri positsiooni tänu innovatsioonile, teaduslikule lähenemisele, õigete koostööpartnerite leidmisele ning tööstuses kasutatavate kollageenvalkude keerulise turu tundmisele.

Ettevõtte peamine eesmärk on püsida kollageenvalkude müüjate ülemaailmse turu liidripositsioonil ning tagada turuosa kasumlikkus ja stabiilne ülemaailmne kasv.

OrbusNeich Medical

OrbusNeich asus esimesena välja töötama ja tootma veresoonesiseseid lahuseid. Ettevõte pakub laia tootevalikut, mis on oma valdkonnas kujunenud vaskulaarse sekkumise standardiks.

Maailma esimeses ja ainsas topeltteraapia stendis COMBO™ kasutatakse endoteeli eellasrakkude (EPC) haaramise patenteeritud tehnoloogiat. See kõrgtehnoloogiline stent on mõeldud veresoonte kahjustuste raviks ja endoteeli taastamiseks ning see aitab kaasa veresoonte loomulikule tervenemisele.

orbus